Najnowsze trendy w projektowaniu ogrodzeń frontowych w Zdzieszowicach

Przegrody okalające nieruchomości firmowe i prywatne mają być nie tylko trwałe, ale też nowoczesne. Co to dokładnie oznacza? Jakie są najnowsze trendy w projektowaniu ogrodzeń frontowych w Zdzieszowicach?
Najnowsze-trendy-w-projektowaniu-ogrodzeń-frontowych-w-Zdzieszowicach

Jeszcze do niedawna inwestorzy oczekiwali od ogrodzeń w Zdzieszowicach i okolicy przede wszystkim zapewniania bezpieczeństwa i spokoju. Dzisiaj potrzeby rozrosły się o kolejne elementy. Przegrody okalające nieruchomości firmowe i prywatne mają być nie tylko trwałe, ale też nowoczesne. Co to dokładnie oznacza? Jakie są najnowsze trendy w projektowaniu ogrodzeń frontowych w Zdzieszowicach?

Ogrodzenia frontowe w Zdzieszowicach – indywidualny projekt

Usługa przygotowania projektu pod indywidualny pomysł klienta teoretycznie nie jest niczym nowym. Podobne propozycje można znaleźć w historycznych katalogach rzetelnych producentów i wykonawców. Początek drugiej dekady XXI wieku zredefiniował jednak to pojęcie. Dzisiaj nie jest to już tylko zaproponowanie odmiennego koloru przęseł czy wybudowanie dodatkowego elementu na słupach. Projektowanie ogrodzeń frontowych w Zdzieszowicach to sztuka nawiązania do pozostałej zabudowy posesji oraz taki dobór akcesoriów dodatkowych, który zmieni nasz ogród w krainę o unikatowym designie. Podczas indywidualnego spotkania projektant będzie w stanie przedstawić inwestorowi koncepcję, wykorzystującą rozwiązania, o których być może jeszcze nie słyszał.

Ogrodzenia frontowe w Zdzieszowicach – sublimacja

Jednym z hitów ostatnich lat jest drewno. Jego niewątpliwe walory estetyczne są chętnie wykorzystywane w budowie domów, altan czy jako dodatków do ogrodów. Drewno nie jest jednak pożądanym budulcem przegród zewnętrznych nieruchomości, gdyż cechuje ono przeciętną trwałością, koniecznością wykonywania konserwacji, stosunkowo wysokimi kosztami. Z tego względu renomowani producenci szukali rozwiązania, które łączy walory ogrodzeń stalowych oraz naturalny design. Cel został osiągnięty dzięki sublimacji. Jest to proces polegający na pokryciu stali specjalną folią sublimacyjną, która nadaje powierzchni wybrany wygląd. Technologię tę wykorzystuje firma Plast-Met, która do swoich flagowych modeli takich jak: Malachit, Trawertyn czy Trawertyn MX, proponuje sublimację w czterech wzorach kolorystycznych: złoty dąb, srebrny dąb, sosna i czarna wiśnia. Ogrodzenia frontowe w Zdzieszowicach z zaadaptowanym panelem imitującym drewno doskonale komponuje się z zielenią i nadaje posesji przyjazny wygląd.

Ogrodzenia frontowe w Zdzieszowicach – ekrany prywatności

Ten element nie jest jeszcze szeroko rozpowszechniony w województwie opolskim. Ekrany prywatności są melodią przyszłości w aranżacji stref rekreacyjnych, części gospodarczych czy miejsca do parkowania. Mają formę panelu o zróżnicowanej przezierności, który może być zaprojektowany w dowolnym wzorze, rozmiarze i barwie. Wykonane z arkusza blachy panele, idealnie nadają się do wygrodzenia tarasu czy oddzielenia warzywnika. Ekrany prywatności to estetyczne i funkcjonalne uzupełnienie nowoczesnych systemów ogrodzeń w Zdzieszowicach.

Ogrodzenia frontowe w Zdzieszowicach – lampy LED

Oświetlenie zewnętrzne ogrodu ma szczególne znaczenie dla poczucia bezpieczeństwa mieszkańców. Funkcjonalność dobrze skomponowanego systemu oświetlenia doceniają osoby, które lubią spędzać czas w ogrodzie po zmroku. Nowoczesne rozwiązania łączą w sobie ergonomię z walorami dekoracyjnymi. Lampy LED stworzone przez projektantów Plast-Met potrafią regulować natężenia światła, sygnalizują zwolnienie elektrozaczepu, a nawet informują o poziomie zanieczyszczeń. Można je umieścić bezpośrednio na ogrodzeniu w Zdzieszowicach lub w ogrodzie. Dzięki ich wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i szczelności na poziomie IP67 są wydajne i trwałe w perspektywie długookresowej. Sterowanie urządzeniami odbywa się poprzez aplikację mobilną.

Ogrodzenia frontowe w Zdzieszowicach – wygodne sterowanie

Nowoczesne systemy ogrodzeń w Zdzieszowicach to rozwiązania wielomodułowe. Z tego powodu renomowani producenci urządzeń udostępniają inwestorom aplikacje mobilne, z pomocą których można na przykład:

  • Wygodnie otwierać bramę na odległość.
  • Włączać i wyłączać oświetlenie lub jego część.
  • Ustawiać parametry intensywności wiązki światła.
  • Ustalić harmonogram zamykania furtki.

Do wprowadzenia innowacyjnego rozwiązania nie trzeba mieć specjalnej jednostki centralnej. Wystarczy telefon czy tablet i dostęp do sieci internetowej.

Gdzie zakupić nowoczesne systemy ogrodzeń w Zdzieszowicach od firmy Plast-Met?

Plast-Met to jeden z liderów rynku produkcji nowoczesnych ogrodzeń frontowych i panelowych. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, zapleczu badawczemu i wykształconej kadrze, jest w stanie wdrażać innowacje szybciej niż konkurencja. Najnowsze propozycje, takie jak opisana wcześniej sublimacja czy wykorzystanie brytów, dają zupełnie nowe możliwości aranżacyjne. Już teraz ogrodzenie w Zdzieszowicach może stać się odmiennym dziełem sztuki, podkreślającym wyjątkowe walory całej posesji.

Na terenie powiatu krapkowickiego działa firma Systemy Ogrodzeniowe Kowalczyk, która wykorzystuje w swojej działalności wyroby Plast-Metu. Wykonawca świadczy kompleksowe usługi: od projektu, przez dobór komponentów, transport, na montażu kończąc. Wiele realizacji w okolicach, konkurencyjne ceny i wiedza dotycząca zaadaptowania nowoczesnych technologii w ogradzaniu posesji – to tylko niektóre z atutów współpracy z firmą Systemy Ogrodzeniowe Kowalczyk. W celu umówienia spotkania należy wysłać zapytanie dostępne na stronie internetowej lub zadzwonić pod numer 511-522-411.

Udostępnij:

Ostatnie poradniki

Wyślij wiadomość

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą z dużym doświadczeniem w branży ogrodzeń. Realizujemy projekty z wykorzystaniem systemowych ogrodzeń panelowych jak i nowoczesnych ogrodzeń frontowych, dostosowanych do potrzeb klienta. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz firm.

Menu

Dołącz do naszej społeczności