Pytania i odpowiedzi - Systemy Ogrodzeniowe

FAQ

Masz jeszcze jakieś wątpliwości?

Pytania & Odpowiedzi

Aby móc rzetelnie i zgodnie ze sztuką budowlaną wycenić ogrodzenie niezbędna jest większa ilość parametrów, tj. ilość mb, model, rodzaj podmurówki, wysokość całkowita ogrodzenia, określenie elementów dodatkowych jak bramy i furtki, itp. Zapytanie ofertowe najlepiej przesłać drogą elektroniczną na adres: biuro@ogrodzenia-kowalczyk.pl

W celu uzyskania oferty dostosowanej do Państwa potrzeb, prosimy o podanie następujących informacji:

– Imię i nazwisko;
– Nr telefonu;
– Całkowita długość ogrodzenia w metrach bieżących (wraz z furtkami oraz bramą);
– Kształt ogrodzenia (np. jeden prosty odcinek/dwa osobne odcinki/odcinek z jednym załamaniem 90 stopni, itd.);
– Rodzaj panela 2D lub 3D/Wzór ogrodzenia frontowego;
– Grubość drutu (przy panelach ogrodzeniowych); FOX – 4mm/ FORTIS – 5mm/ 2D – 6/5/6mm;
– Kolor ogrodzenia;
– Dodatkowe elementy (Brama przesuwana/Brama dwuskrzydłowa/Furtka/Automatyka do bramy/Domofon/Wideofon);
– Preferowany sposób dostawy: transport pod wskazany adres / odbiór osobisty.

Zapytania ofertowe należy kierować drogą elektroniczną na adres biuro@ogrodzenia-kowalczyk.pl

Zarówno wycena ogrodzenia panelowego jak i frontowego (z projektem) wykonywana jest za darmo.

Zapytania ofertowe należy kierować drogą elektroniczną na adres biuro@ogrodzenia-kowalczyk.pl

Przygotowanie wstępnej oferty wymaga wyszczególnienia każdej pozycji zapytania wraz z określeniem jej parametrów, co zajmuje średnio około 15-20 minut. Dlatego zapytanie ofertowe najlepiej przesłać standardowo drogą elektroniczną na adres: biuro@ogrodzenia-kowalczyk.pl

Prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. 

Ul. Krapkowicka 45
47-320 Obrowiec (k/Krapkowic)
woj.Opolskie

Projekt ogrodzenia frontowego zamieszczany jest do każdej wyceny.

Po zaakceptowaniu przez Państwa wstępnej oferty ogrodzenia, przedstawiciel z naszej firmy skontaktuje się z Państwem, aby umówić się na pomiar, podczas którego ustalone zostaną wszystkie szczegóły techniczne.

Cena transportu jest uzależniona od wielu czynników, m. in. ilość oraz rodzaj elementów czy ilość kilometrów. Termin i koszt są ustalane indywidualnie. W celu omówienia szczegółów transportu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 511-522-411 lub drogę e-mailową biuro@ogrodzenia-kowalczyk.pl

Współpracujemy z wieloma firmami zewnętrznymi, które zajmują się montażem ogrodzeń.

W celu ustalenia szczegółów transakcji usług monterskich, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z usługodawcą. Lista zaprzyjaźnionych firm monterskich znajduje się na stronie usługi.

Cena montażu jest uzależniona od wielu czynników, m. in. ilość oraz rodzaj elementów, miejsca wykonywania usługi czy zakresu zleconych prac. Więcej informacji na temat ceny montażu z pewnością udzieli wybrana firma monterska.

Tak. Niezależnie od tego czy planowany jest zakup z montażem czy montaż odbędzie się we własnym zakresie – cena za materiał nie ulega zmianie.

Zgodnie z obowiązujacym prawem Polskim ogrodzenia objęte są stawką VAT 23%. Niezależnie od tego czy zostanie zakupiony sam towar czy z usługą montażu.

Do każdego sprzedanego przez nas ogrodzenia wystawiana jest Faktura VAT lub paragon.

Każde sprzedawane przez Nas ogrodzenie zarówno panelowe jak i frontowe otrzymuje zestaw stosownych atestów i deklaracji zgodności. Realizujemy bardzo często inwestycje dla szkół i przedszkoli gdzie wymagane są tego typu dokumenty.

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki wachlarz podmurówek betonowych w róznych wysokościach i kolorach. Oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej w dziale podmurówki betonowe.

Specjalizujemy się w sprzedaży ogrodzeń z elementów stalowych cynkowanych ogniowo nastepnie lakierowanych proszkowo. W swojej ofercie nie posiadamy pustaków betonowych oraz elementów łupanych.

Wszystkie panele ogrodzeniowe (3D,2D) mają długość 2,5 m. Ogrodzenia frontowe produkowane są pod indywidualne zamówienie klienta: przy ogrodzeniach pionowych długość przęsła nie może przekroczyć 3m, zaś przy ogrodzeniach poziomych 2,5 m.

Przy ogrodzeniach frontowych przęsła,bramy,furtki produkowane są pod indywidualne zamówienie klienta.

Zamówienia przyjmujemy zarówno w siedzibie firmy jak i telefonicznie pod numerem 511-522-411 oraz drogą elektroniczną biuro@ogrodzenia-kowalczyk.pl

Ogrodzenia panelowe w standardowych wysokościach dostępne są zazwyczaj od ręki. Przy niestandardowych kolorach lub wysokościach czas oczekiwania od 7 dni nawet do miesiąca.

Ogrodzenia frontowe przygotowywane są pod indywidualne zamówienia klienta dlatego czas ich realizacji to 8 tygodni.

W pierwszej kolejnmości należy określić rodzaj bramy : przesuwna czy dwuskrzydłowa, następnie wagę oraz częstotliwość otwierania/zamykania.

W celu prawidłowego doboru automatyki zachęcamy do kontaktu telefonicznego 511-522-411 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@ogrodzenia-kowalczyk.pl

Okres gwarancji na ogrodzenia wynosi 2 lata. Dodatkowo udzielana jest gwarancja na powłokę lakierniczą, która wynosi 10 lat

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą z dużym doświadczeniem w branży ogrodzeń. Realizujemy projekty z wykorzystaniem systemowych ogrodzeń panelowych jak i nowoczesnych ogrodzeń frontowych, dostosowanych do potrzeb klienta. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz firm.

Menu

Dołącz do naszej społeczności