Systemy Ogrodzeniowe Kędzierzyn-Koźle

Ogrodzenia Kowalczyk

Kędzierzyn-Koźle

Systemy ogrodzeniowe

Dobre i często wybierane ogrodzenia w Kędzierzyn-Koźle to ogrodzenia panelowe i ogrodzenia frontowe, które można nabyć w marketach budowlanych pod postacią gotową. Mowa tu dokładnie o płotkach, które spawają i malują specjalne roboty na linii produkcyjnej. Płotki te wykonuje się z profili stalowych o przekroju kwadratu lub prostokąta, które są puste w środku, by ich masa była o wiele niższą.

Jednym słowem w tym konkretnym przypadku lekkość ułatwia montaż, ale też ewentualne przycinanie za pomocą szlifierki kątowej, bo elementy wykonane z litej stali tnie się znacznie trudniej. Łatwość montażu to w ich przypadku ważny parametr, a na dokładkę płotki te i dodatki do nich są opcją tanią, bo produkuje się je w setkach lub w tysiącach egzemplarzy.

Dodatki do ogrodzenia

W przypadku ogrodzeń wiele znaczą też te dodatki, czyli lampy ogrodowe, które mają stylową nogę wykonaną z żeliwa pomalowanego na czarno, a na samym szczycie panele fotowoltaiczne. Mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą lamp ogrodowych. Rozwiązania tego rodzaju to i oświetlenie przy domu i znaczna oszczędność, a lampę tego rodzaju można zamontować za pomocą wynajętej wiertnicy spalinowej, która skraca czas montażu do tych kilkunastu minut, bo takiej lampy nie trzeba łączyć z domową instalacją elektryczną i właśnie dlatego jest opcja aż tak wygodną. 

Te akcesoria ogrodowe, które można połączyć z montażem ogrodzenia to też solarne lampy ścienne montowane na ścianach zewnętrznych i to po stronie zewnętrznej. Dodatki tego rodzaju można zamontować w każdej chwili, ale same ogrodzenia betonowe to też opcje dość niskie odgradzające trawnik od reszty ogrodu pełnej iglaków i kwiatów różnego typu. Tego typu granicę też można oświetlić w sposób smaczny, efektowny i jednocześnie bardzo praktyczny, bo chodzenie po ogrodzie wieczorem powinno być przyjemnością, a nie koniecznością brania ze sobą latarki, bo na chwilę obecną oświetlenie solarne nie jest opcją wybitnie drogą.

Odtwórz wideo
"Profesjonalny montaż oraz doradztwo w doborze odpowiednich systemów ogrodzeniowych. ”
Zaufaj firmie Kowalczyk
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą z dużym doświadczeniem w branży ogrodzeń. Realizujemy projekty z wykorzystaniem systemowych ogrodzeń panelowych jak i nowoczesnych ogrodzeń frontowych, dostosowanych do potrzeb klienta. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz firm.

Menu

Dołącz do naszej społeczności