Sześć cech dobrego systemu ogrodzeń frontowych

Przedstawiamy sześć pożądanych właściwości, które powinny mieć ogrodzenia XXI-wieku. Dzięki nim graniczenie nieruchomości to nie tylko stawianie przęseł, słupków i bram, ale zadanie wpływające na komfort życia mieszkańców w Gogolinie.
Sześć cech dobrego systemu ogrodzeń frontowych

W niedawnym artykule pt. „Ile kosztuje ogrodzenia w Gogolinie” przeanalizowaliśmy koszty zastosowania różnych systemów wokół posesji prywatnych i firmowych. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić sześć pożądanych właściwości, które powinny mieć ogrodzenia XXI-wieku. Dzięki nim graniczenie nieruchomości to nie tylko stawianie przęseł, słupków i bram, ale zadanie wpływające na komfort życia mieszkańców.

Sześć pożądanych cech systemu ogrodzeń frontowych w Gogolinie

Stosując system ogrodzeń frontowych w Gogolinie, inwestor liczy na osiągnięcie szeregu korzyści (bezpieczeństwo, unikatowy design, trwałość). Jest w stanie wyłożyć pieniądze, jeśli zyska pewność, że dane rozwiązanie zapewni mu komfort i spokój na wiele lat. W swojej analizie dostępnych możliwości zazwyczaj intuicyjnie kieruje się zasadą sześciu pożądanych cech systemów ogrodzeniowych. Mowa tu o:

 • Funkcjonalności – ogrodzenie to nie szparagi, jego użyteczność rozciąga się na dłuższy czas. Z tego powodu nowi użytkownicy poszukują produktów z zastosowaną powłoką antykorozyjną, wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wyposażone w dodatkowe akcesoria.
 • Wyglądzie – system ogrodzeń frontowych w Gogolinie swoją popularność zawdzięcza także unikatowej estetyce. Architektura domu i stylistyka nieruchomości nie zawsze będzie dobrze komponować się z przegrodami panelowymi czy betonowymi. Ogrodzenia frontowe są dostępne w różnych układach i wzorcowaniach, dzięki czemu można je dostosować do bardzo specyficznych układów.
 • Indywidualnym podejściu – bogactwo katalogu producenta to jedno, a oczekiwania klienta to drugie. Brama, furtka i przęsła to pierwsze elementy, z jakimi stykają się goście. Z tego względu nie dziwi chęć dopasowania wykończeń do upodobań czy charakteru właścicieli.
 • Zastosowanej technologii – przy tego typu inwestycjach nie ma mowy o eksperymentowaniu z jakością. System ogrodzeń frontowych w Gogolinie jest przecież wystawiony na działanie sił natury. Stosowanie szkodliwych chemikaliów, przedłużone spawanie, malowanie ciekłe – to wszystko może prowadzić do niewielkich defektów, które w perspektywie kilku lat mogą przerodzić się w poważny problem. Przy podejmowaniu decyzji warto wybrać tę technologię, która od lat zdobywa dobre recenzje i została przetestowana w warunkach panujących w powiecie krapkowickim.
 • Montażu – wydawać by się mogło, że instalacja ogrodzenia to rzecz banalnie prosta. Nic bardziej mylnego. W tym fachu wymagana jest precyzja i nowoczesna wiedza. Dlatego niezbędny jest dobór autoryzowanych firm, które czynnie uczestniczą w szkleniach organizowanych przez producenta.
 • Konserwacji – dobry system ogrodzeń frontowych w Gogolinie to taki, który nie wymaga podejmowania zabiegów czyszczenia, odnawiania czy impregnacji.

Ogrodzenia frontowe Plast-Met w Gogolinie – odpowiedź na potrzeby współczesnego człowieka

Opisane wyżej funkcjonalności najlepiej reprezentują ogrodzenia frontowe Plast-Met. W Gogolinie ścierają się różne kultury, warunki atmosferyczne bywają coraz bardziej ekstremalne, potrzeba dbania o bezpieczeństwo wzrasta z każdym rokiem. Właśnie dlatego warto wybrać producenta działającego na rynku od dziesięcioleci, z własną technologią (DUPLEX) oraz elastycznością w zakresie dostosowań estetycznych. Ogrodzenia frontowe Plast-Met w Gogolinie można zamawiać w firmie Systemy Ogrodzeniowe Kowalczyk. To certyfikowany wykonawca, który pomoże zaprojektować unikatową przestrzeń, doprowadzi budowę do stanu finalnego, zadba także o automatykę. W celu umówienia spotkania należy wykonać zatelefonować pod numer 511-522-411 lub wysłać zapytanie ofertowe.

Ogrodzenia frontowe Plast-Met w Gogolinie – co jeszcze oferują?

Największymi hitami sprzedażowymi ostatnich lat są modele Malachit 100, Malachit 120 oraz MOF 2F. Cechą charakterystyczną tych systemów jest optymalna przezierność. Daje ona poczucie intymności i bezpieczeństwa, a jednocześnie nie utrudnia swobodnego przepływu powietrza i nie zacienia działki. Wszystkie ogrodzenia frontowe Plast-Met montowane w Gogolinie i okolicach posiadają certyfikat potwierdzający spełnienie dyrektyw Unii Europejskiej. Do innych cech charakterystycznych produktów należą:

 • Bezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt, które nie wydostaną się na zewnątrz.
 • Możliwość wyposażenia w automatykę i napędy.
 • Swobodny dobór wysokości i szerokości.
 • Odporność na promieniowanie UV oraz wilgoć.
 • Mobilna kontrola dostępu z poziomu aplikacji.
 • Opcja zastosowania lamp typu LED w słupach ogrodzeniowych.
 • Długa gwarancja (10 lat ochrony antykorozyjnej) oraz serwis wyrobów.

W katalogu firmy można znaleźć także szereg innych rozwiązań, przeznaczonych dla osób, które preferują większą ekspozycję na otoczenie lub ciekawe aranżacje i wykończenia, np. OPAL czy Rubin 2. Na specjalne życzenie klienta możliwe jest także zastosowanie sublimacji, która polega na pokryciu stali specjalną folią sublimacyjną nadającą powierzchni wybrany wygląd (np. drewna). W ten sposób możliwości aranżacyjne nowego ogrodzenia w Gogolinie są wręcz nieskończone.

Udostępnij:

Ostatnie poradniki

Wyślij wiadomość

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą z dużym doświadczeniem w branży ogrodzeń. Realizujemy projekty z wykorzystaniem systemowych ogrodzeń panelowych jak i nowoczesnych ogrodzeń frontowych, dostosowanych do potrzeb klienta. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz firm.

Menu

Dołącz do naszej społeczności