Ogrodzenia panelowe w Krapkowicach

Ogrodzenia panelowe w Krapkowicach. Na którego producenta i wykonawcę zwrócić uwagę?
Ogrodzenia panelowe w Krapkowicach

Obecny wiek jest etapem wielkiego skoku technologicznego, ale także silnego rozwoju gospodarczego. Jeszcze dwadzieścia lat temu chcąc kupić wyposażenie do domu, mieliśmy do dyspozycji jednego lub dwóch producentów urządzeń. Dzisiaj, na skutek zacierania granic i efektywnych środków transportu, odległości między miastami znacząco się skróciły. Dzięki temu chcąc kupić ogrodzenia panelowe 2D w Krapkowicach, możemy przebierać w ofertach różnych producentów. Kłopot bogactwa każde zdefiniować pytanie – którą technologię wybrać?

Czym są ogrodzenia panelowe 2D?

Krapkowice to miejsce, gdzie silny nacisk kładziony jest na estetykę powierzchni. Właśnie z tego powodu w ostatnich latach zauważalny jest silny trend w projektowaniu i wykonywaniu nowoczesnych, atrakcyjnych dla oka ogrodzeń. Najpopularniejszym typem są przegrody panelowe. Na kompletną konstrukcję składają się słupki, obejmy, przęsła, furtki czy bramy wjazdowe. W ogrodzeniach panelowych 2D w Krapkowicach stosuje się druty proste ułożone pionowo lub poziomo. Dzięki niewielkim oczkom zapewniają one bezpieczeństwo przed przedostaniem się niepowołanych osób czy zwierząt. Ogrodzenia panelowe 2D w Krapkowicach są trwałe, łatwe w montażu i nie wymagają bieżącej konserwacji. Z uwagi na ich prostą konstrukcję najczęściej znajdują zastosowanie wśród klientów biznesowych oraz na tyłach posiadłości.

Warto rozważyć też montaż ogrodzenia panelowego 3D

W Krapkowicach i okolicznych gminach coraz chętniej wykorzystuje się także modele 3D. Ten typ różni się od opisanego wcześniej przede wszystkim ułożeniem drutów, a co za tym idzie także wielkością oczek. Cechą charakterystyczną przęseł 3D są przetłoczenia przypominające literę „V”. Pełnią one funkcję dekoracyjną i z tego powodu są chętniej wybierane przez klientów indywidualnych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze producenta ogrodzeń panelowych 2D w Krapkowicach?

Każdy producent ogrodzeń panelowych próbuje czymś się wyróżnić. Jedni stawiają na nietypową kolorystykę, inni preferują zastosowanie drutów o większym przekroju, jeszcze następni dokładają do furtek nietypowe kształty klamek. Z punktu widzenia bezpieczeństwa oraz estetyki ogrodzeń panelowych 2D w Krapkowicach, kluczowe są następujące parametry:

  • Grubość drutu pionowego i poziomego – dobre ogrodzenia panelowe 2D w Krapkowicach powinny być wykonane z drutu pionowego o grubości 5 mm oraz drutu poziomego o grubości 6 mm. Taki układ zapewnia ponadprzeciętną trwałość oraz elastyczność konstrukcji.
  • Dostępność różnych kolorów – przegrody okalające posiadłość nie wymagają stosowania pełnej palety barw, niemniej dobrze widziany jest wybór między najpopularniejszymi rozwiązaniami. W województwie opolskim dominują ogrodzenia w kolorze czarnym, zielonego mchu, antracytowym
  • Cynkowanie – cynk ma za zadanie spoinować połączenia w przęsłach oraz zabezpieczać stal przed korozją.
  • Czas dostawy – zamawiając ogrodzenia panelowe 2D w Krapkowicach, oczekujemy dostawy towaru w niedługim okresie. Kilkumiesięczne terminy dowozu oraz montażu mogą świadczyć o problemach z płynnością producenta lub wykonawcy.
  • Gwarancja – rzetelny wytwórca oferuje ochronę w czasie na swoje dobra. W przypadku ogrodzeń standardowy okres wynosi 5 lat, ale można znaleźć producentów proponujących aż 10-letnią gwarancję na korozję.

Którego producenta ogrodzeń panelowych 2D w Krapkowicach wybrać? Eurofance, Plast-Met, a może Metallko?

W celu wyboru najlepszego producenta ogrodzeń panelowych 2D w Krapkowicach przeanalizowano trzy oferty: Eurofance, Metallko oraz Plast-Met. Wszystkie firmy działają na terenie całego kraju, a ich realizacje można dostrzec na ulicach Zdzieszowic, Gogolina czy Strzeleczek.

  • Eurofance – marka ma w swojej ofercie zarówno rozwiązania 2D, jak i 3D. Przęsła zbudowane są z drutów o grubości 4 i 5 mm, co może w dłuższej perspektywie stanowić problem. Ogrodzenia pokryto pokrywą cynkową. Są dostępne w czterech standardowych kolorach (zielony, czarny, antracytowy oraz brązowy). Na swoje produkty Eurofance oferuje 5-letnią gwarancję.
  • Metallko – tu podobnie w ofercie znaleźć można ogrodzenia różnych typów, ocynkowane i w pożądanej kolorystyce. W odróżnieniu od Eurofance, produkty Metallko wykonano z grubszego drutu (5 i 6 mm). Gwarancja w tym wypadku również wynosi 5 lat.
  • Plast-Met – na tle konkurencji systemy Plast-Met cechują się najlepszymi parametrami. Grubość drutów jest optymalna (5 i 6 mm), kolorystyka dostosowana do różnych gustów, a długość gwarancji korozyjnej dwukrotnie dłuższa (10 lat). Dostawa zamówionych produktów odbywa się na terenie całego kraju.

Gdzie znaleźć wykonawcę ogrodzeń panelowych 3D w Krapkowicach z systemem Plast-Met?

Który wykonawca ogrodzeń w województwie opolskim oferuje rozwiązania Plast-Met? Najczęściej polecanym jest firma Systemy Ogrodzeniowe Kowalczyk. Jest to przedsiębiorstwo lokalne, z siedzibą w gminie Gogolin, które przez ostatnich kilka lat funkcjonowania na rynku, zrealizowało kilkaset usług montażu. W swoim katalogu ma zarówno ogrodzenia panelowe, jak i systemy frontowe. Dzięki temu można powierzyć w jedne ręce wykonanie nowoczesnej i zelektronizowanej przedniej części ogrodzenia, jak i budżetowej wersji zaplecza. Systemy Ogrodzeniowe Kowalczyk zapewniają konkurencyjne ceny, szereg produktów dodatkowych (donice, lampy ogrodowe, podmurówki betonowe) oraz indywidualne podejście. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.

Udostępnij:

Ostatnie poradniki

Wyślij wiadomość

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą z dużym doświadczeniem w branży ogrodzeń. Realizujemy projekty z wykorzystaniem systemowych ogrodzeń panelowych jak i nowoczesnych ogrodzeń frontowych, dostosowanych do potrzeb klienta. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz firm.

Menu

Dołącz do naszej społeczności